Techpro – elektronarzędzia, maszyny budowlane, narzędzia brukarskie | Nasza oferta
3283
page,page-id-3283,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Oferowane przez nas urządzenia:

geodezjaDołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się produkty tylko i wyłącznie najlepszych dostępnych marek. Na wszystkie urządzenia dostępne w naszych punktach udzielamy gwarancji. Na miejscu, przy każdym z naszych salonów sprzedaży, posiadamy serwis naprawczy. Postaraliśmy się o jak najwięcej dostępnych pozycji w naszym katalogu. Wśród producentów dostępnych u nas urządzeń znajdują się największe oraz najbardziej uznane marki na świecie, które posiadają już zaufanie klientów.

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą bogatą ofertę podzieloną na kategorie:

Agregaty prądotwórcze

agregaty_1To inaczej generatory prądu, czyli urządzenia stanowiące samodzielne źródło prądu. Przydają się jako zabezpieczenie w domach jednorodzinnych w przypadku braku zasilania oraz na budowach jako dodatkowe źródło zasilania. W naszej ofercie posiadamy agregaty jednofazowe, trójfazowe oraz turystyczne.

Zagęszczarki

zageszczarkiTo maszyna stosowana do zagęszczania podłoża (gruntu, nawierzchni) poprzez proces wibrowania. Elementem roboczym jest płyta metalowa wzbudzana przez układ wibracyjny napędzany silnikiem elektrycznym lub spalinowym. Zagęszczarki są powszechnie stosowane przy drobnych pracach budowlanych oraz zagęszczaniu podłoża.

Ubijaki

ubijakTo urządzenia ręczne używane przede wszystkim w robotach ziemnych do dynamicznego zagęszczania gruntu. Są poręczne i łatwe w obsłudze, aczkolwiek wymagają od obsługującego pewnej tężyzny fizycznej. Wibracyjne ubijaki mogą być napędzane silnikami oraz elektrycznymi.

Pompy spalinowe

agregatyStosuje się je przede wszystkim do irygacji – nawadniania lub osuszania. Przy czym przez wodę czystą rozumiemy wodę z rzek, jezior lub innych naturalnych zbiorników wodnych. Każde urządzenie wyposażone jest standardowo w kosz ssawny, który dodatkowo zabezpiecza przed stałymi zanieczyszczeniami takimi jak gałęzie lub kamienie.

Silniki spalinowe

silnikJest to urządzenie energetyczne wykorzystywane do zamiany jakiegoś innego typu energii na pracę mechaniczną. W porównaniu, jaki typ energii bierzemy pod uwagę przy zmianie na pracę, wyróżniamy silniki cieplne, elektryczne, wodne i inne. Ogromną grupę silników spalinowych prezentują silniki tłokowe. Do grupy tej zaliczamy przede wszystkim silniki z tłokiem tradycyjnym.

Przecinarki

przecinarkiPrzecinarki to urządzenia ręczne służące do cięcia metali, betonu czy drewna. Urządzenia te charakteryzują się bardzo dużą wydajnością i łatwością obsługi. Mogą być obsługiwane ręcznie lub prowadzone na wózku. Dzięki dużej mocy z łatwością przecinają każdą powierzchnię.

Niwelatory

geodezjaW ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju narzędzia służące do wykonywania prac geodezyjnych oraz do pomiarów z tym związanych. Prace geodezyjne charakteryzują się dokładnością oraz precyzją. Znajdą Państwo u nas dalmierze laserowe, niwelatory oraz drogomierze. Są to produkty najlepszych dostępnych producentów.

Narzędzia brukarskie

brukarskieSzeroki asortyment narzędzi brukarskich potrzebnych przy pracach brukarskich. W ofercie mogą państwo znaleźć: wyważaki brukarske, imaki brukarskie, kleszcze wzdłużne, kleszcze poprzeczne, wózki do kostki, przecinarki ( gilotyny brukarskie ), listwy ściągające, młotki brukarskie oraz wiele innych narzędzi niezbędnych dla brukarzy.

Młoty wyburzeniowe

mlotyW tej kategorii znajdą Państwo szeroką gamę wszelkiego rodzaju młotów wyburzeniowych tylko najlepszych producentów. Znacznie ułatwiają one prace wyburzeniowe i są naszym zdaniem niezbędne w wyposażeniu każdej szanującej się ekipy remontowej. Żadna, nawet najgrubsza ściana nie jest im straszna.

Minikoparki

koparkiMinikoparki wykorzystuje się do wykonywania wąskoprzestrzennych wykopów budowlanych, robót fundamentowych, instalacyjnych i odwadniających. Ich podstawowym zadaniem jest przygotowanie wykopów pod przewody instalacyjne układane wzdłuż ulic miast i osiedli. Ułatwiają także prace na otwartym terenie, na przykład podczas kopania rowów drenażowych lub niwelowania skarp.

Wibratory do betonu

wibratoryurządzenie służące do zagęszczania mieszanki betonowej. Poprzez wibracje powoduje wyparcie z niej pęcherzyków powietrza. Zapobiega to powstawaniu w związanym betonie nadmiernej ilości porów oraz przestrzeni nie wypełnionych mieszanką betonową tzw. „raków”. Zbyt intensywne wibrowanie mieszanki betonowej może prowadzić do segregacji składników.

Wiertnice

wiertniceOgromny wybór wiertnic oraz świdrów do gleby – do ręcznego wykonywania otworów pod słupki ogrodzeniowe lub kopania otworów do sadzenia drzewek. Bardzo przydatne przy robotach budowlanych oraz domowych. Dołożyliśmy starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszej oferty.

Elektronarzędzia

elektronarzedziaJak sama nazwa wskazuje są to narzędzia ręczne zasilane prądem elektrycznym, w tym także akumulatorem, najczęściej o napięciu 230 V. Znacznie ułatwiają prace, których wykonywanie zwykłymi narzędziami byłoby uciążliwe, czasochłonne lub niewygodne. Do grupy elektronarzędzi zaliczyć można powszechnie stosowane wiertarki, szlifierki, polerki tarczowe, strugarki do drewna, młotki, pilarki i noże tarczowe, nożyce do cięcia blachy czy żywopłotów.

Do sklepu on-line na skróty:

agregaty_1brukarskiezageszczarkimlotyubijakkoparkiagregatywibratorysilnikwiertniceprzecinarkielektronarzedziageodezja