Techpro – elektronarzędzia, maszyny budowlane, narzędzia brukarskie | O Techpro
3277
page,page-id-3277,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Nasza firma – Poznaj nas bliżej

o_firmieFirma TECHPRO istnieje na polskim rynku od 2003r. i mieści się w siedzibie na ulicy Krakowskiej 290 w Kielcach w województwie świętokrzyskim. Nieprzerwanie rozwija się wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom swoim klientów. Od początku swojej działalności firma specjalizuje się w sprzedaży oraz naprawie maszyn budowlanych i drogowych. Z biegiem czasu do naszej oferty weszła sprzedaż oraz serwis wszelkiego rodzaju elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient, który do nas trafi znalazł coś dla siebie – od indywidualnego poprzez hurtownie, a na ogromnych inwestycjach skończywszy.

 Na naszych klientów z terenu Polski północnej czeka  nasz odział w Starogardzie Gdańskim . Do wszystkich oferowanych przez nas maszyn zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stały dostęp do części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Nasi specjaliści służą pomocą oraz fachową radą w razie jakichkolwiek problemów.

Od początku naszej działalności przyświecał nam jeden cel – połączyć jak najwyższą jakość urządzeń z obsługą klienta w najwyższym standardzie. Państwa satysfakcja oraz zadowolenie są dla nas najlepszą nagrodą i wyznacznikiem naszej obsługi.

W naszej ofercie znaleźć można znane i cenione marki tj. HONDA, BELLE, WEBER, FOGO, PRAMAC, HATZ, TOPCON, WACKER, NORTON, KUPCZYK, TYROLIT, CEDIMA, ADIAM, STIHL, HUSQVARNA, ENDRESS, KRANZLE, NOZAR, KOSHIN, CHICAGO PNEUMATIC, ENAR, NTC, AMMANN, BAHCO, RYOBI, MILWAUKEE, AEG, SATA, LUNA, GUIDE, ZEKLER, TENGTOOLS, LIMIT, MAKITA, FEIN.

Od wiosny 2013r. asortyment firmy został poszerzony o sprzęt ogrodniczy. Zapraszamy do salonu w Kielcach przy ulicy Krakowskiej 290.

Zapraszamy do współpracy!